Середа, 20.09.2017, 05:49

Новини

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до плану роботи Донецького облІППО на 2017 рік, з метою поширення інноваційного методичного, управлінського та педагогічного досвіду; пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти в межах сучасних освітніх трендів, стимулювання творчої діяльності та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників МК(МЦ), ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ області; розвитку їхніх професійних зв'язків та співпраці, у рамках ІІІ серпневого Конгресу освітян Донеччини – 2017 працюватимуть Трендові студії «Нова українська школа» (Додаток 1).

Для представлення міста/району у Трендових студіях необхідно надати:

1. До 10 червня 2017 року – заявки щодо участі у панельних дискусіях (Додаток 3) на е-адреси відповідальних представників оргкомітету (Додаток 2) з приміткою «Трендові студії – панельні дискусії».

2. До 10 серпня 2017 року:

• заявку на участь у виставці (стаціонарна виставкова експозиція за векторами 1-9) на е-адресу ВКРМС: ckrms@ippo.dn.ua (Додаток 4) з приміткою «Трендові студії»;
  • заявки на участь у конкурсі виставкових робіт (Додаток 5) та електронні варіанти конкурсних матеріалів (по одній брошурі за одним вектором, оформлення – відповідно до вимог, визначених Умовами проведення Трендових студій) на е-адреси відповідальних представників оргкомітету (Додаток 2) з приміткою «Трендові студії - конкурс».

Запрошуємо до активної участі та просимо довести зазначену інформацію до відома осіб, що їх стосується.