Четвер, 16.08.2018, 04:35

До свята останнього дзвоника

37   днів
14 : 01 : 39

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Главная » 2018 » Липень » 30 » 30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми
30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми (World Day against Trafficking in Persons), який був проголошений Генасамблеєю ООН в резолюції A/RES/68/192 в 2013 році.

Торгівля людьми – серйозний злочин і грубе порушення прав людини. Щороку тисячі чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми. Сьогодні ця проблема залишається гострою. Ця злочинна діяльність, втративши легальну основу, перейшла в тіньову злочинну сферу.

Згідно зі статистикою Міжнародної організації праці, у всьому світі жертвами примусової праці є 21 мільйон чоловік. Найчастіше жертвами торгівлі людьми стають найменш захищені категорії людей: жінки і діти.

Ще до проголошення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Генеральною Асамблеєю ООН був вироблений особливий план дій із викорінення цього зла. Цей план розрахований на об'єднання зусиль усього світу по виявленню та боротьбі з рабством і работоргівлею, а також передбачає надання допомоги постраждалим від перебування в рабстві.

Особлива увага приділяється реабілітації жінок і дітей, які стали жертвами сексуальної експлуатації, а також людей, які постраждали від страшної практики насильницького вилучення органів.

Для цих цілей був створений Цільовий Фонд, куди роблять внески держави, розуміють всю гостроту проблеми і готові брати активну участь у реалізації Глобального плану ООН по боротьбі з торгівлею людьми.

Щорічне послання Генерального Секретаря ООН 30 липня звернене до усього світу із закликом боротьби з рабством і торгівлею людьми. У різних країнах проходять семінари і конференції, тематика яких присвячена проблемі примусової праці і работоргівлю.

Просмотров: 12 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0