Вівторок, 16.01.2018, 09:25

Главная » 2017 » Грудень » 11 » Акція « 16 днів проти насильства»
Акція « 16 днів проти насильства»

ІНФОРМАЦІЯ

Про підсумки проведення щорічної акції « 16 днів проти насильства»

З метою підвищення рівня інформованості дітей, педпрацівників щодо  захисту

від насильства та жорстокого поводження   в  школі виданий наказ від 14.11.17 № 353 згідно якого проводилася наступна робота:

1. На базі шкільної бібліотеки організована виставка періодичної та тематичної літератури « Школа - простір без насильства».
  2. Для  учнів 1-11х класів  проведені тематичні виховні заходи з переглядом відеосюжетів « Запобігання насильству та  жорстокій поведінці», організовано перегляд відеофільмів ( 9-11 класи) « Станція призначення життя», « Небезпечна гра».
  3. Вихователями ГПД Горшковою О.В. , Кудіновою Н.С. розглянуті ситуації жорстокого поводження  на прикладі  казкових персонажів ( рольові ігри для учнів 1-4х класів та вихованців ГПД),
  4. Розповсюдження листівок,  плакатів з телефонами гарячої лінії в школі, а також розміщення соціальних відеороликів « Сесуальна експлуатація», « Як захистити себе» та « До кого звертатися за допомогою» на сайті школи.
  5. Проведені  випуски  шкільного радіо, учнями 8-9х класів висвітлені такі теми:  «Насильство — про це важно знати...», « Насильство залишає свій слід» та ін.
  6. Виставка плакатів, колажів  на тему: « Ні - насиллю!» ( учні 5-11х класів)
  7. Соціальний педагог Новик Л.Л. та практичний психолог Тимофієва І.В. прийняли       участь  у семінарі « Життя без насилля», матеріали якого  використали для проведення  виховних заходів «  « Сексуальне насильство: причини та наслідки» ( 8-11 класи),   «Шкільний булінг» (5-11 класи).
  8. 8. Зустріч з волонтерами ЦСССДМ « Виїздна бригада соціально-психологічної допомоги» (10 класи), проведений відеолекторій в рамках акціх « 16 днів проти насильства», з капітаном поліції Пирожком О.Г. (8-9 класи» « Підліткова відповідальність».
  9. 9. Проведений всеобуч для батьків учнів 8-9 класів з питання попередження жорстокості та насилля, вирішення конфліктів ( засідання Ради профілактики).
Просмотров: 20 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0