Середа, 23.05.2018, 05:30

До свята останнього дзвоника

37   днів
14 : 01 : 39

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Главная » 2018 » Травень » 2 » День Цивільного Захисту
День Цивільного Захисту

25 квітня у ЗШ №12 проходив День цивільного захисту з метою  удосконалення теоретичних знань та набуття практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій,  вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; практичної перевірки вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу; формування в учнів таких якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки.

Розпочався День цивільного захисту  лінійкою, на якій учні школи були ознайомлені з планом роботи та наказом начальника ЦЗ школи Венцель О.В. На протязі дня були  проведені ряд заходів:

•  організована виставка літератури з питань цивільного захисту в  шкільній бібліотеці;
  •  організована виставка засобів індивідуального захисту, спецодягу;
  •  класними керівниками проведено відкритті уроки, на яких були  розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей;
  •  перегляд відеофільмів з тематики цивільного захисту;
  •   випуск шкільної радіогазети звучав на протязі дня з таких тем:     “Витік газу.Перша допомога.”, “Небезпечна знахідка. Дії.”, ”Дії під час артобстрілу”, ”Тероризм.Захват заручників. Дії.”
  •   були відпрацьовані часткові евакуації по звуковому сигналу «Пожежа» з демонстрацією дій членів гуртка ДЮП (гасіння пожежі різними способами) та «Захват заручників», де  були відпрацьовані дії в разі виникнення такої ситуації.
  •   була проведена комбінована естафета учнів 10-11 кл. Це було тренування у виконанні нормативів з використанням індивідуальних засобів захисту,  надавання першої медичної допомоги.
  •   евакуація всієї школи за сигналом «Увага всім!» була проведена за 4 хвилини.

Закінчився день ЦЗ загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки тренувань.   Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у небезпечне місце в разі необхідності.

Просмотров: 6 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0