Понеділок, 23.04.2018, 00:12

Главная » 2018 » Березень » 12 » Національно-патріотичні заходи
Національно-патріотичні заходи

01.03.2018р ЗШ №12 продовжила декаду національно-патріотичних заходів у рамках проекту «Стіна пам’яті. Герої не вмирають». О 10.15 в актовій залі школи був проведений  урочистий захід «Герої не вмирають», присвячений подіям Майдану та війні на сході України. Почесними гостями заходу були: Народний Герой України Анатолій Данилович Водолазький, заступник військового комісару м. Дружківка майор Рудіч А.Г., військовослужбовці, методист міського методичного кабінету – Солоділова А.А., волонтер Артур Серебряков . Під час заходу відбулася презентація експозиції, присвяченої військовим, які загинули на Донбасі (122,128 бригади), створеної за сприянням Народного Героя України Водолазького А.Д. та громадського діяча Шаповалова Є.О.  На урочистому заході звучали патріотичні вірші та пісні. Хвилиною мовчання  вшанували патріотів, які віддали життя за Україну.  Для військовослужбовців молодші учні нашої школи підготували подарунки: малюнки та поробки, зроблені своїми руками.

Кошти, зібрані від цієї благодійної акції, будуть направлені на будівництво пам’ятника військовослужбовцям, які загинули, захищаючи східний кордон нашої Батьківщини.

Мета заходу: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні та героїв, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність і єдність України під час проведення АТО на сході країни, вшанувати героїв, які і в даний час охороняють східний кордон України від агресора,  прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Просмотров: 29 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0