Середа, 23.05.2018, 05:29

До свята останнього дзвоника

37   днів
14 : 01 : 39

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Главная » 2018 » Квітень » 24 » Тиждень природничих наук
Тиждень природничих наук

З 16 по 20 квітня у ЗШ №12 з метою поглиблення знань з природознавчих наук і дбайливого ставлення до проблеми екологічного мислення, залучення молодого покоління до збереження природи на планеті проходив тиждень природничих наук.

У рамках Тижня природничих наук проводились цікаві заходи: конкурси, вікторини, виставки, екскурсії. В понеділок відбулася святкова тематична лінійка присвячена оголошенню тижня природничих наук. У вівторок учні 11-х класів під керівництвом учителя біології Шевченко О.В. займалися озелененням території школи – висаджували саджанці дерев. Також в цей день у каб. №109 проходила виставка екзотичних домашніх тварин.

В середу відбулася зустріч учнів 6-х класів з представниками Краматорського ландшафтного парку, на якій учні ознайомилися з цікавими фактами з біології та природознавства. Після відеолекції про першоцвіти нашого регіону представники парку провели цікаві вікторини. Найактивніші учні одержали призи.

У четвер проходила виставка домашніх кристалів, підготовлена учнями 7 та 10 класів та виставка виробів з пластика « Пластик - фантастик», підготовлена учнями 1-6 класів.

У пятницю в середній та початковій школі пройшли класні години «Збережемо Землю для нащадків»

Учні 5-х класів відвідали з екскурсією ветлікарню.

Ми, люди, несемо відповідальність за планету, на якій живемо, ми хочемо, щоб життя на ній тривало довго, і щоб наші діти, онуки і правнуки насолоджувалися усіма багатствами, які даруватиме їм природа ,тому потрібно її берегти. З цією метою учнями 10-А та 4-А класів була проведена екологічна казка «День народження Землі» для вихованців дитячого садочка «Дельфін».

Робота тижня була спланована так, щоб заходи були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Тиждень природничих наук закінчився підведенням підсумків та нагородженням переможців.

Просмотров: 14 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0